פוליש קריסטל


חברות מומלצות :


13036614_xl
אחת השיטות המומלצות היום לניקוי מרצפות בבתים הנה שיטת הפוליש קריסטל. אם חשבתם שהגיע הזמן להחליף את המרצפות בבתים שלכם, אז אולי כדאי שתחשבו שנית וכל מה שצריך לעשות זה פשוט- לנקות אותם. סוג ניקיון מרצפות מסוג הפוליש קריסטל, יחזיר למרצפות שלכם את המראה החדש שהיה להן כשהן הונחו לראשונה בבית שהנכם גרים בו.

פוליש קריסטל נעשה במספר שלבים. בתחילה, עושים ליטוש לרצפות ומנקים את כל הרווחים בין כל המרצפות באופן קפדני, שנית, אוטמים את הרווחים על ידי דבק מיוחד ולאחר מכן, משייפים בעזרת חומר מיוחד את המרצפות כך שיהיו מיושרות באותו המפלס, לבסוף, שמים את חומר הפוליש הקריסטלי. בסוף התהליך המרצפות מבריקות כאילו רק עכשיו יצאו מן החנות.

במידה והנכם צריכים להחליף את המרצפות אז תנסו לפני כן לחסוך בעלויות ובבלגן ולהזמין חברת ניקיון מקצועית לניקיון המרצפות בשיטת הפוליש קריסטל. שיטת הפוליש קריסטל, הינה עמידה לאורך זמן ולא צריך לבצע את הפוליש כל כמה חודשים רק אחת לשנתיים ואף יותר לעיתים. לכן, על מנת לשמור על המרצפות שלכם כמו חדישות ולחסוך אלפי שקלים בהחלפת מרצפות חדשות כל שעליכם לעשות זה להזמין חברת פוליש מקצועית בעלת החומרים והציוד הנדרש.