ניקוי שטיחים


חברות מומלצות :

ניקוי שטיחים

16029808_m
ניקוי שטיחים מדי שבוע על ידי שואב אבק, אכן מנקה את השטיח. אך יחד עם זאת לאורך זמן השטיח סופג לכלוך, כתמים ודהייה של הצבע. גם ניקוי הכתם מיד לאחר שהוא נוצר לא תמיד מחזיר את השטיח למצבו הקודם. ניקוי שטיחים פעם בשנה על ידי חברת ניקיון יבטיח את ניקוי השטיח באופן יסודי.

חברת ניקיון המעניקה שירותי ניקוי שטיחים יבטיח את ניקוי השטיח ושמירה על הצבעים ועל אורך חייו של השטיח. ניקוי שטיחים הנעשה באופן לא מקצועי יגרמו נזק לשטיח כגון מעבר צבעים או דהיית הצבעים או פירור השטיח ופיצוצים בשטיח.

בחירת חברת ניקיון מקצועית לשם ניקוי שטיחים וריפודים בבית יבטיחו כי השטיח יהי נקי וישמור על אורך חייו. חברות ניקיון רבות מציעות שירותים זולים, לכן בבחירת חברת ניקיון מומלץ להשוות בין החברות השונות, בקשו הצעות מחיר ממספר חברות ניקיון, בקשו לבדוק על הניסיון של החברה, מספר השנים שהיא עובדת בתחום, בקשו המלצות על חברת ניקיון מחברים במידה והם מכירים ובעיקר ממי להתרחק.

בחירת חברת ניקיון

בעת בחירת חברת ניקיון רשמו תחילה מהם הצרכים שלכם, אם ברצונכם את שירותיה של חברת הניקיון לשם ניקוי שטיחים ציינו את מספר השטיחים, סוג השטיחים, גודל השטיחים. חברת ניקיון מתמחות גם בניקוי ריפודים במקרה ויש ספות או מזרונים, שקלו להכניס אותם כחלק מהצעת המחיר שהנכם בודקים חברת ניקיון.

חברת ניקיון מקצועית הנותנת שירותי ניקוי שטיחים להתאים את סוג הניקוי לסוג השטיח, תשתמש בחומרי ניקוי בעל תו תקן המתאים לשטיח. לעיתים מדובר בשטיחים יקרים וניקיון לא מקצועי יגרום נזק לשטיח לעיתים הינו בלתי הפיך. בעת הזמנת חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים שאלו שאלות בנושא טיפול השטיח, כגון באילו מכשירים החברה משתמשת, אילו חומרי ניקיון הם משתמשים. בקשו טיפים על ניקוי שטיחים בבית.

ניקוי שטיחים – טיפים

ניקוי שטיחים באופן עצמאי מאפשר לנקות את השטיח, אך יש לשים לב אילו חומרי ניקיון מתאימים לשטיח, ניתן לשכור חבוטי שטיחים או מכונות לניקוי השטיח, חשוב להתאים את המכשיר לסוג השטיח.

לאורך הזמן ניתן לשמור על שטיח נקי מבלי לפגוע בו, שאיבת השטיח מדי שבוע תשמור על ניקיון השטיח, כמו כן אחת לתקופה ניתן להפוך את השטיח על הרצפה למספר ימים, לאחריו תוכלו לראות את כמות החול והאבק שיורד מהשטיח.

במידה ונשפך יין או משקה אחר על השטיח יש לקחת מטלית לחה ולספוג את הנוזלים, אין לשפשף את השטיח. במקרה והכתם לא יורד תוכלו להשתמש במים חמים או באמצעות תכשיר לניקוי שטיחים.

בעת שטיפת הבית מומלץ להרים את השטיח מהרצפה ולהניחו בצד, קיפול של השטיח עלול ליצור פיצוצים בשטיח, או העמדתו על הקיר יכולים לגרום לעיוות השטיח. גם אם החלטתם לאחסן את השטיח לימי הקיץ מומלץ להשכיבו על הרצפה ולא להעמידו לצד הארון או הקיר.

אם בחרתם להזמין חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים או לנקות את השטיח בעצמכם, הקפדה על כללים אלו יבטיחו כי תיהנו משטיח נקי ותבטיחו כי השטיח לא ייהרס וישמור על רעננות הצבעים שלו.